zgłoszeń

zlecenie

Doradca Finansowy

pracodawca Private Finance / Praca Łódź

Zakres obowiązków:
• budowa i obsługa własnego portfela Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w oparciu o produkty inwestycyjne, ubezpieczeniowe
• przygotowywanie najlepszych rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby Klientów
• nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w sprzedaży,
• zainteresowania tematyką finansową,
• silnej motywacji do pracy i zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów,
• wysokiego poziomu etyki zawodowej,
• umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami.
Kandydatom oferujemy:
• wynagrodzenie jedne z najwyższych w branży,
• liczne szkolenia branżowe i sprzedażowe,
• stałe wsparcie ze strony najlepszych trenerów,
• atrakcyjne systemy motywacyjne (wyjazdy, nagrody),
• dużą autonomię - będziesz rozliczany/a za efekty, a nie za godziny pracy.
• jasno określoną ścieżkę rozwoju
• szanse awansu w ramach modelu kariery
• pełną swobodę w doborze produktów i możliwość skupienia się na opiece nad portfelem Klientów
Ponadto tu możesz liczyć na:
• wsparcie merytoryczne i pomoc w każdej sytuacji,
• indywidualne wsparcie marketingowe,
• wysoką i przyjazną kulturę korporacyjną,
• możliwość zdobycia prestiżowego zawodu i uzyskania państwowej licencji
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@private-finance.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poleć znajomemu
Opublikowano 08-11-2010
Wyświetlono: 1071 razy