pełny etat

Konsultant telefoniczny

pracodawca Dominika Michalik Praca (Polska)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

My już zdobyliśmy doświadczenie, czas na Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych Klientów, zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Nr referencyjny: KT/Katowice
Miejsce pracy: Katowice, Osiedle 1000-lecia
Zadania:
• Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami wiodącej sieci komórkowej,
• Sprzedaż oferowanych usług wiodącej sieci komórkowej Klientom indywidualnym bądź biznesowym.

Wymagania:

• Komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
• Nastawienie na realizację celów,
• Wysoka kultura osobista oraz asertywność.

Oferujemy:
• Stałą stawkę godzinową,
• Atrakcyjny system motywacyjny - premie, nagrody rzeczowe,
• Szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje,
• Elastyczne godziny pracy,
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole .

Prosimy o wpisanie poniższej klauzuli przy wysyłaniu aplikacji:
„ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres e-mail: praca.katowice@gigroup.com.pl.

Nowe oferty pracy Dominika Michalik

Poleć znajomemu
Opublikowano 14-05-2014
Wyświetlono: 1337 razy