pełny etat

Manager ds. Promocji

pracodawca Staples / Praca Kraków

Firma prowadząca sieć lokali gastronomicznych w całej Polsce zatrudni osoby na stanowisko :

Managera ds. promocji

Opis stanowiska:

koordynowanie działań promocyjnych
motywowanie podległych pracowników,
nadzór i monitorowanie pracy zespołu
zapewnienie zgodności standardów z wytycznymi centrali,
dbanie o skuteczność prowadzonych działań promocyjnych,

Wymagania:

umiejętność delegowania i rozliczania zadań,
umiejętność pracy pod presją czasu,
umiejętność łączenia wielu zadań jednocześnie,
dobra organizacja pracy własnej,
kreatywność i własna inicjatywa w działaniu,

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
prace w młodym, zaangażowanym zespole,
możliwość rozwoju,
pakiet szkoleń,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja_krakow11@wp.pl

Poleć znajomemu
Opublikowano 31-07-2014
Wyświetlono: 865 razy