Ta oferta pracy została złożona ponad 100 dni temu, może być nieaktualna.
0

 zgłoszeń  

zlecenie

Zatrudnimy opiekunkę do pani w Bad Nenndorf

pracodawca Herz 24 Praca (Polska)

Podopieczna ma 85 lat, jest w dość dobrym stanie psychofizycznym. Cierpi na inkontynencję, demencję. U podopiecznej zdiagnozowano problemy ze wzrokiem (zwyrodnienie plamki żółtej), nosi ona okulary. Pani ma niewielkie problemy z poruszaniem się, wchodzi po schodach przy pomocy osoby trzeciej. Podopieczna porusza się w znacznej mierze samodzielnie. Aktualnie podopieczna bierze udział w terapii, mającej na celu zwiększenie jej mobilności-uczestniczy w zajęciach gimnastycznych dla osób starszych.

Obowiązki opiekunki: prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie), opieka (opiekunka pomaga podopiecznej we wszystkich podstawowych czynnościach życia codziennego, jest odpowiedzialna za pomoc w toalecie, przy ubieraniu się, kąpieli podopiecznej, zmianę pielucho-majtek, pomoc w pielęgnacji ciała. Do obowiązków należy także organizacja czasu wolnego podopiecznej poprzez spacery, gry, rozmowę jak również towarzyszenie podczas wizyt u lekarza).
Nie ma konieczności nocnego czuwania przy podopiecznej. Praca w nocy występuje bardzo sporadycznie, gdy podopieczna zgłosi taką potrzebę.

Podopieczna mieszka z siostrą w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z łazienką oraz ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny: 2 wolne popołudnia w tygodniu po wcześniejszym uzgodnieniu z córką podopiecznej.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k.
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22) 433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

Nowe oferty pracy Herz 24

« Wróć do strony głównej kategorii
Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!   
Poleć znajomemu
Opublikowano 04-09-2014
Wyświetlono: 1948 razy