pełny etat

Mechanik sprzętu budowlanego

pracodawca Jobspl / Praca Warszawa

Wielka Brytania, Zagranica

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:
-Konserwacja sprzętu budowlanego
-Praca na zewnątrz przy węzłach betoniarskich , przenośnikach i innych maszyn
-umiejętność spawania itp.

Wymagania:
-Doświadczenie w przemyśle na stanowisku mechanika maszyn
-Umiejętność utrzymania i naprawy wyposażenia zgodnie z zaleceniami producentów
-Prawo jazdy
-Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu naprawy maszyn
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
-Kontrakt na warunkach brytyjskich na dłuższy okres czasu
-Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: anglia@jobs.pl

Nowe oferty pracy Jobspl

Poleć znajomemu
Opublikowano 13-01-2015
Wyświetlono: 707 razy