pełny etat

Kierowca C+E (HGV Driver)

pracodawca Jobs.pl / Praca Wielka brytania

JOBS PL SA dla klienta specjalizującego się w branży budowlanej na terenie Wielkiej Brytanii poszukujemy doświadczonych kierowców.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Liverpool
Nr Referencyjny: HGV/UK/Jobs.pl

Zadania:
• Transport materiałów budowlanych

Wymagania:
• Prawo jazdy kat.C+E (HGV)
• Umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych
• Doświadczenie w prowadzeniu samochodu w Wielkiej Brytanii, w ruchu lewostronnym
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy z pracodawcą brytyjskim
• Kontrakt na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie - płatne raz w tygodniu
• Pomoc polskiego koordynatora w UK

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z numerem ref. w tytule maila na adres:

kierowca@jobs.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Nowe oferty pracy Jobs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowano 16-02-2015
Wyświetlono: 733 razy