zgłoszeń

zlecenie

Pracownik produkcji

pracodawca Kadry DMS / Praca Poznań

DMS-Direct Marketing Services

Poszukujemy kandydatki/-ów do świadczenia pracy na stanowisku:

1) PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy:
Proste prace fizyczne na produkcji - pakowanie, etykietowanie, sortowanie

Wymagania:
- chęć do pracy,
- rzetelność i dokładność

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie

Praca dorywcza/tymczasowa

Elastyczny czas pracy (firma pracuje w systemie trzyzmianowym). Istnieje możliwość świadczenia pracy tylko na wybranych zmianach.

Rozkład zmian:
I zmiana – 06:00-14:00,
II zmiana – 14:00-22:00,
III zmiana – 22:00-06:00.

Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ!

Miejsce pracy:
Janikowo k. Poznania, ul. Pilotów 18-26
62-006 Kobylnica

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza Gumtree
lub
zgłoszenia osobiste w Dziale Kadr w siedzibie firmy w Janikowie k. Poznania (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-15:00).

Poleć znajomemu
Opublikowano 26-02-2015
Wyświetlono: 631 razy