13

pełny etat

Asystent Dietetyka

pracodawca Naturhouse Sp. z o.o. / Praca Poznań

NATURHOUSE – firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje do swojego centrum dietetycznego w Poznaniu, osoby do pracy na stanowisku:
Asystentka Dietetyczki / Ekspedientka

Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: Asystentka – Poznań

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy Naturhouse
  • zdobywanie zaufania klienta
  • aktywne promowanie Centrum Dietetycznego
  • zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
  • możliwość awansu na stanowisko Dietetyk / Dietetyczka

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: żywienie człowieka lub dietetyka) – warunek konieczny
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • szkolenie na koszt firmy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • satysfakcję z wykonywanej pracy
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem:
Asystentka Dietetyczki – Poznań

Poleć znajomemu
Opublikowano 11-08-2011
Wyświetlono: 3682 razy