pełny etat

Specjalista ds. rekrutacji

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Aktualnie do naszego zespołu składającego się z doświadczonych Konsultantów w obszarze rekrutacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system prowizyjny
- możliwość zapoznania się ze specyfiką każdego typu stanowisk-od średniego szczebla po stanowiska wyższe i dyrektorskie w obszarze rekrutacji stałych
- możliwość codziennego posługiwania się językiem angielskim w kontakcie z zagranicznymi klientami

Obowiązki:
- samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla firm z różnych branż
- redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
- wyszukiwanie potencjalnych kandydatów
- selekcja i weryfikacja nadesłanych aplikacji
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i spotkań z kandydatami
- bieżąca współpraca z Klientami w odniesieniu do zamówionych rekrutacji

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
- doświadczenia w obszarze rekrutacji jest mile widziane
- doświadczenie w pracy z Klientami jest mile widziane
- znajomość metod i narzędzi z obszaru rekrutacji
- znajomość pakietu MS Office

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „Specjalista ds. rekrutacji ” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl
http://www.experts.lsj.pl | http://www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 18-06-2015
Wyświetlono: 1278 razy