pełny etat

Specjalista ds. podatków

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy branży medycznej, ulokowanej w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie specjalistów z obszaru księgowości na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
• samodzielne prowadzenie spraw podatkowych (VAT, CIT)
• przygotowywanie danych do informacji podatkowych
• sporządzanie deklaracji podatkowych
• wsparcie działu księgowo - finansowego w zakresie przepisów podatkowych
• inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań podatkowych
• bieżące prowadzenie ewidencji podatkowych, przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzenia sprawozdań

Wymaganie:

• wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu rachunkowości lub podatków)
• min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w zakresie obsługi spraw podatkowych VAT, mile widziany CIT)
• bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego
• dobrej / bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferta:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• praca w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

CV z nazwą stanowiska w tytule „specjalista ds. podatków” prosimy przesyłać na adres: experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl
http://www.lsj.pl/experts| http://www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 21-06-2015
Wyświetlono: 1389 razy