pełny etat

Specjalista ds. BHP

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zachodnim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• ukończone studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym lub fabryce
• znajomość zasad i obowiązującego prawa w obszarze BHP
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego

Obowiązki kandydata:
• odpowiedzialność za całość zagadnień związanych z BHP w firmie
• dbałość o przestrzeganie zasad BHP i kontrola stosowania środków ochrony osobistej
• dbałość (zamawianie, kontrola dostępności) środków niezbędnych do pracy
• raportowanie do odpowiednich instytucji
• prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników

Nasz klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
• możliwość używania języka angielskiego/ hiszpańskiego

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „Specjalista ds. BHP” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl
http://www.lsj.pl/experts| http://www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 21-06-2015
Wyświetlono: 1366 razy