pełny etat

Asystent księgowego

pracodawca Polska Grupa Słoń Torbalski / Praca Kraków

Firma Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko asystent księgowego.
Wymagania:
- tytuł licencjata, kierunek Rachunkowość i Finanse
- student IV lub V roku,
- dyspozycyjność 40h/tyg.
- znajomość języka angielskiego – dobra,
- dobra znajomość zasad rachunkowości,
- biegła znajomość obsługi programów CDN Optima
- pracowitość,
- sumienność,
- dobra organizacja pracy własnej.

Zakres obowiązków:
- rejestracja dokumentów do rejestrów VAT,
- zakładanie kartotek kontrahentów i towarowych,
- rozliczanie delegacji krajowych i zaliczek pracowniczych,
- prowadzenie rozliczeń z kontrahentami,
- obsługa wewnętrznej kasy firmy.

Oferujemy:
- możliwość odbycia praktyki zawodowej w rozwijającej się firmie o szerokim profilu działalności (produkcja, eksport, import, inwestycje),
- docelowo możliwość zatrudnienia.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat@slon.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowano 23-09-2011
Wyświetlono: 1456 razy