pełny etat

Sales Representative

pracodawca Vantage Group / Praca Warszawa

Vantage Group to grupa kilku małych firm branży wnętrzarskiej, zajmujących się m.in. importem mebli z za granicy; dystrybucją; projektowaniem i produkcją mebli personalizowanych pod marką Metaform.
Głównym założeniem Vantage Group jest spełniać marzenia Klientów o pięknych wnętrzach dopasowanych do ich potrzeb, zarówno produktami marki Metaform jak i elastycznością w realizacji bardziej indywidualnych projektów!

W związku z rozwojem swojej działalności Vantage Group poszukuje pracownika na stanowisko:

Sales Representative (B2B)

Główne zadania na tym stanowisku to:

  1. Budowanie sieci sprzedaży na terenie całej Polski (salony meblowe, showroomy)
  2. Udział w imprezach branżowych i reprezentowanie firmy
  3. Obsługa platformy do sprzedaży B2B
  4. Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za marketing

Nasze oczekiwania:

  1. Znajomość rynku mebli i wyposażenia wnętrz
  2. Doświadczenie w sprzedaży
  3. Prawo jazdy kat. B
  4. Mile widziana znajomość programów magazynowo-księgowych
  5. Zainteresowanie designem / architekturą / projektowaniem wnętrz
  6. Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
  7. Wysoka kultura osobista
  8. Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel i Power Point

Co oferujemy?

  1. Pracę w miłej atmosferze, wśród młodych i życzliwych ludzi.
  2. Rozwój w dziedzinie urządzania Wnętrz
  3. Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system prowizyjny
  4. Możliwość awansu i rozwoju stanowiska wraz z rozwojem firmy

Jeśli jesteś młodą i ambitną osobą, skrupulatnie podchodzisz do powierzonych Ci zadań, a dodatkowo interesujesz się designem dołącz do nas i wyślij swoje CV na adres rekrutacja@vantage-group.pl

Przed wysłaniem CV proszę zapoznać się z naszą ofertą na www.metaform.pl

Nowe oferty pracy Vantage Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 07-07-2015
Wyświetlono: 759 razy