2

zgłoszenia

zdalna

Wolontariat na festiwalu MFF Etiuda & Anima 2011

pracodawca Ela Gościńska / Praca Kraków

Wolontariusze festiwalu Etiuda & Anima co roku są integralną częścią naszego biura organizacyjnego. Wielu z nich pomaga nam cały rok! Bez Was stworzenie tak dużej imprezy filmowej nie byłoby możliwe!
Jeżeli interesujesz się filmem, czujesz, że chciałbyś pomóc w organizacji naszego festiwalu, ten tekst jest kierowany właśnie do Ciebie!
Tylko tutaj będziesz miał szansę zapoznania się z najlepszym alternatywnym kinem oraz jego twórcami, a także poznasz tajniki organizacji międzynarodowego wydarzenia kulturalnego.

1.Jakie korzyści płyną dla Ciebie z bycia wolontariuszem festiwalu?
- bezpłatnie, w godzinach wolnych od powierzonych obowiązków, możesz oglądać wszystkie wyświetlane filmy i uczestniczyć w imprezach towarzyszących;
- otrzymujesz możliwość pracy w gronie profesjonalistów przy organizacji międzynarodowego festiwalu filmowego;
- zdobywasz doświadczenie oraz poznajesz mechanizmy organizacji wydarzenia kulturalnego;
- masz okazję odbycia stażu bądź praktyk studenckich.

2.Obowiązki wolontariusza:
- pełna dyspozycyjność przez okres trwania festiwalu;
- doskonała znajomość programu festiwalu;
- obsługa recepcji;
- kontrola biletów;
- plakatowanie miasta, kolportaż ulotek i gazety festiwalowej, uczestniczenie w akcjach promocyjnych
- pomoc w imprezach towarzyszących (m.in. w warsztatach);
-dystrybucja kopii filmowych.

3.Mile widziane:
- bardzo dobra znajomość języków obcych
- zainteresowanie filmem i animacją

4.W jaki sposób można zostać wolontariuszem?
Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba, która wypełni formularz zgłoszeniowy (znajdujący się na stronie internetowej festiwalu) i prześle go do biura organizacyjnego MFF Etiuda&Anima.

5.Festiwal zobowiązuje się do podpisania umowy między Wolontariuszem a Organizatorami. Ponadto – na prośbę wolontariusza – zobowiązuje się do pisemnego zaświadczenia o odbytym wolontariacie lub praktykach.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres:
Ela Gościńska
ela.goscinska@etiudaandanima.com

Poleć znajomemu
Opublikowano 04-10-2011
Wyświetlono: 1112 razy