pełny etat

Kucharz / Kucharka

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Lokalizacja: Szczecin – Dąbie
Rodzaj Pracy: Umowa zlecenie

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta z branży hotelarskiej poszukujemy osób na stanowisko Kucharz/Kucharka

Wymagania
- wykształcenie minimum zawodowe o profilu gastronomicznym
- kurs kucharski o przyuczeniu do zawodu
- komunikatywność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie niewątpliwym atutem

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie potraw
- wybór sprzętów do przygotowywania dań
- nadzór nad jakością wydawanych potraw
- dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
- dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni
- rozdzielenie prac pomocnikom pracującym w kuchni
- znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy
- dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i wymianę przyrządów kuchennych

Pracodawca oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie zmianowym 06.00-14.00/14.00-22.00

Kontakt:
Zainteresowanych prosimy o kontakt 91 831 20 50 lub 508 505 308

CV prosimy przesyłać na adres: experts@lsj.pl podając w temacie: KUCHARZ, Szczecin - Dąbie.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 13-08-2015
Wyświetlono: 1230 razy