pełny etat

Account Manager

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Dla naszego klienta, lokalnej firmy produkcyjnej oferującej szeroką gamę ekskluzywnych rozwiązań eventowych, dla klientów na całym świecie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Account Manager – specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Szczecin/Kołbaskowo

Zakres obowiązków:
• Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie klientów drogą mailową, telefoniczną na zakup i wynajem produktów firmy
• Analiza rynku i potencjalnych klientów branży eventowej
• Działania zmierzające ku pozyskaniu nowych klientów dla firmy na całym świecie w oparciu o przygotowane bazy i analizy rynkowe
• Obsługa pojawiających się zapytań od klientów
• Współpraca z klientami z całego świata
• Realizowanie nałożonych celów sprzedażowych

Wymagania:

• Ugruntowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w pracy w handlu B2B;
• mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
• doświadczenie w pracy związanej z aktywnym pozyskiwaniem klientów w branży typu: Hospitality, FMCG
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Biegła znajomość obsługi komputera

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy w prężnie rozwijającej się firmie
• Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, w młodym zespole ambitnych osób
• Niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach we współpracy z topowymi światowymi producentami

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem „Account Manager – specjalista ds. sprzedaży” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 05-09-2015
Wyświetlono: 1012 razy