pełny etat

Brygadzista / Elektromonter

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

SZANOWNI PAŃSTWO,

Dla firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukujemy:

BRYGADZISTY/ ELEKTROMONTERA
Lokalizacja: Szczecin - osiedle Słoneczne

OFERUJEMY:

- Pracę w oddziale duńskiej firmy, zajmującej się produkcją rozdzielnic elektrycznych
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy (bez agencji)
- Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Pracę w systemie jednozmianowym (07:00 – 15:00), od poniedziałku do piątku

OBOWIĄZKI:

- Kierowanie pracą zespołu produkcyjnego
- Raportowanie dotyczące czasu i materiałów zużytych do produkcji
- Montaż razem z innymi członkami zespołu
- Kontrola jakości wykonywanych prac

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w pracy w obszarze nadzoru pracowników produkcyjnych
- Doświadczenie w pracy z zakresu elektromontażu
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
- Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem
- Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne (Elektryk, Mechatronik)

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „Brygadzista/ elektromonter” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 56 E-mail:experts@lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 11-10-2015
Wyświetlono: 1273 razy