pełny etat

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Dla naszego Klienta, firmy z branży spedycyjno-transportowej zlokalizowanej w Szczecinie - Załomiu, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy
Lokalizacja: Szczecin - Załom
Obowiązki:
- przygotowywanie przelewów
- monitoring płatności
- przygotowywanie raportów i sprawozdan finansowych
- rozliczanie VAT i sporządzanie deklaracji podatkowych
- prowadzenie pełnej księgowości
- współpraca z instytucjami finansowymi – ZUS, US, banki
- wystawianie faktur z tytułu umów leasingowych
- amortyzacja środków

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów
- znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
- min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- dobra znajomość aplikacji MS Office i programów księgowych
- rzetelność, odpowiedzialność i terminowość

Nasz klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- bogaty pakiet socjalny (pakiet ubezpieczeniowy oraz medyczny)

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem „Samodzielna Księgowa - Załom” na adres mailowy:
experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail:
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 15-10-2015
Wyświetlono: 975 razy