pełny etat

Team Lider

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Teamlider
Lokalizacja: Szczecin - Prawobrzeże

NASZ KLIENT OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość awansu
- pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek – piątek, godz. 8- 16)

OPIS STANOWISKA:
- zarządzanie i organizowanie zadań i pracy na produkcji (artykuły dekoracyjne)
- analizowanie planów produkcji w kontekście spływających zamówień i ustalanie priorytetów
- zarządzanie zespołem
- budowanie zaangażowania i wspieranie zespołu
- inicjowanie i wdrażanie zmian mających na celu optymalizację procesów

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:
- posiadać wykształcenie minimum średnie
- posiadać doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
- posiadać świetnie rozwinięte umiejętności organizacji i ustalania priorytetów
- posiadać rozwinięte umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
- mile widziana znajomość 5S

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „Teamlider” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl
Więcej ofert pracy: http://www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 22-10-2015
Wyświetlono: 1084 razy