pełny etat

Kontroler HR

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Szczecinie, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• tworzenie, rozwijanie, wdrażanie i publikowanie narzędzi monitorujących HR bazujących na KPI i procesach HR
• rozwój raportów XLS bazujących na wysokich poziomach KPI
• przygotowywanie szczegółowych raportów podsumowujących dla managerów najwyższego szczebla oraz udziałowców
• automatyzacja i standaryzacja istniejących raportów, procesów i przepływu informacji
• zarządzanie i rozwój procedur systemu tworzenia raportów, tworzenie nowych
• tłumaczenie niezgodności z perspektywy istotności dla raportu oraz celów dla kadry zarządzającej
• prowadzenie doraźnych analiz
• pracowanie z danymi poufnymi, gdzie wskazana jest dyskrecja
• pierwszy kontakt dla udziałowców z określonej branży

Kwalifikacje:
• bogata wiedza z zakresu funkcjonowania i procesów HR (znajomość programu SAP HR byłaby niewątpliwym atutem)
• doskonała znajomość programu Excel , wliczając znajomość tabel przestawnych
• doświadczenie w pracy z systemami ERP
• praktyczna wiedza z zakresu VBA
• minimum 3 lata doświadczenia w pracy w korporacji lub doradztwa biznesowego na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub pokrewne
• wysokie zdolności analityczne
• umiejętność pracy samodzielnej
• komunikatywność
• zorientowanie na wyniki
• dążenie dostarczania rozwiązań najwyższej jakości
• umiejętność pracy pod presją czasu w środowisku wielonarodowym

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 28-10-2015
Wyświetlono: 1460 razy