pełny etat

Pielęgniarka ogólna i operacyjna - Niemcy

pracodawca BETA aktiv GbR Heidenheim a.d. / Praca Heidenheim an der brenz

BETA aktiv GbR- stała i legalna praca w Niemczech.

Jesteś PIELĘGNIARKĄ ogólną lub operacyjną?
Nie boisz się wyzwań i dobrze mówisz po niemiecku?
Szukasz dobrze płatnej pracy z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
i gwarantującej bezpieczną przyszłość?
To jest oferta dla Ciebie!

Miejsce pracy:
- kliniki i szpitale w różnych rejonach Niemiec
- praca zmianowa
- nowoczesne obiekty z doskonałym wyposażeniem.

Liczba wolnych miejsc pracy: 4.
Dostępność oferty pracy: od zaraz.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat/magister)
- specjalizacja lub doświadczenie w pielęgniarstwie operacyjnym lub anestezjologicznym
- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
- znajomość języka niemieckiego: minimum A2/ B1.

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg. stawek taryfowych szpitali niemieckich
- dodatkowe wynagrodzenie za pracę w noce, niedziele i święta oraz pracę zmianową
- okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- do 30 dni urlopu
- zakwaterowanie: pokój w hotelu pracowniczym; koszt w zależności od wielkości i wyposażenia
- umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
- polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech
- przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu
- zatrudnienie na 100% etatu.

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy?
- Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391 lub napisz do nas
- W ciągu 5 dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie
- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy
- Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- Zadzwoń do nas i dowiedz się czegoś więcej!

Bądźmy partnerami!!!
Przyłącz się do grupy pielęgniarek, które skorzystały już z naszej oferty pracy i zrealizowały swoje marzenia.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Internetowej również na Facebooku i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji na adres: office@beta-aktiv.pl lub http://www.beta-aktiv.com/pl/online-bewerbung/ .

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391 oraz 0049 7321 2770 555.
Erreichen Sie zusammen mit uns schnell und effektiv Ihre Ziele.

Poleć znajomemu
Opublikowano 01-03-2016
Wyświetlono: 645 razy