pełny etat

Senior IT Rekruter

pracodawca DotCommunity / Praca Kraków

DotCommunity - jest firmą doradztwa personalnego, która jest tworzona przez ludzi związanych z rekrutacją od wielu lat. Specjalizujemy się w rekrutacjach dla sektora IT, aczkolwiek pracujemy również nad projektami z obszaru finansów. Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistycznie i managerskie z branży IT
  • Samodzielne prowadzenie kompleksowego procesu rekrutacji i selekcji kandydatów z wykorzystaniem nowoczesnych technik rekrutacyjnych oraz dostępnych narzędzi w celu pozyskania najlepszych kandydatów
  • Poszukiwanie nowych źródeł dotarcia do kandydatów
  • Udział w procesie on-boarding’u nowych pracowników
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  • Budowanie siatki kontaktów pozwalającej na dynamiczne reagowanie na inne niż zlecone projekty rekrutacyjne
  • Praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w kompleksowym, samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w tym na stanowiska specjalistycznie i managerskie z branży IT
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Aktywnego pozyskiwania i selekcji kandydatów z wykorzystaniem m.in. bazy kandydatów, portali społecznościowych oraz poszukiwanie nowych, niestandardowych metod, wiedzy i praktycznej znajomości portali rekruterskich
  • Kreatywności, nastawienia na nieszablonowe działania
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej a także silnej orientacji na rezultaty
  • Umiejętności prowadzenia kilku zróżnicowanych projektów jednocześnie, bardzo dobrej organizacji pracy, pod presją czasu
  • Otwartości na nowości, energii w działaniu, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku
  • Wstępne szkolenia wdrażające i wsparcie zespołu przez cały okres pracy, jak również profesjonalne szkolenia w trakcie pracy
  • Możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych rekruterów
  • Work-life balance
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Świetną atmosferę
  • Narzędzia pracy (laptop i telefon komórkowy)
  • Pracę w firmie, w której ma się realny wpływ na to co robimy i jak się rozwijamy (wszelkie pomysły zawsze mile widziane)

Poświęć chwilę swojego czasu i przekonaj się, że warto u nas pracować :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: dotcommunity@dotcommunity.eu

Nowe oferty pracy DotCommunity

Poleć znajomemu
Opublikowano 05-05-2017
Wyświetlono: 271 razy