pełny etat

Asystent Działu Projektów Unijnych

pracodawca Clar System S.A. / Praca Poznań

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) - wchodząca w skład koncernu AB Facility, działającego w Europie Środkowej - w związku z dynamicznym rozwojem – poszukuje Kandydatów na stanowisko:
ASYSTENT DZIAŁU PROJEKTÓW UNIJNYCH
(miejsce pracy: Poznań)
nr ref.: (AUE/CS/2017)

Główne zadania na stanowisku:

• wsparcie procesu realizacji projektów unijnych – opracowywanie dokumentów, prowadzenie korespondencji, utrzymywanie kontaktów z kierownikami projektów
• monitoring naborów wniosków o dofinansowanie projektów, przygotowywanie fiszek konkursowych
• kontakty z Instytucjami Pośredniczącymi na etapie oceny wniosku o dofinansowanie i przygotowywania umowy o dofinansowanie

Wymagania:
• wykształcenie wyższe – ekonomia, stosunki międzynarodowe, europeistyka lub student 4-5 roku
• znajomość tematyki funduszy UE w Polsce
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• odpowiedzialną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Cv i list motywacyjny – wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać na adres e-mail:
m.przyborska@clarsystem.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Nowe oferty pracy Clar System S.A.

Poleć znajomemu
Opublikowano 11-07-2017
Wyświetlono: 138 razy