6

pełny etat

Pracownik rolny/Rolnik Niemcy

pracodawca Gi Group Sp z o.o. / Praca Niemcy

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dolna Saksonia

Zadania:
• Praca w rolnictwie

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w mowie
• Uprawnienie do prowadzenia ciągnika (prawo jazdy kat. T)
• Doświadczenie w obsłudze dużych maszyn używanych przy zbiorach (silosokombajn, frezarka do rowów, prasa rolująca)
• Doświadczenie w pracy w rolnictwie
• Gotowość do podjęcia pracy od 15.04.2012
• Mile widziani pracownicy z własnym samochodem

Oferujemy:
• Pracę na 6 miesięcy
• Stawkę godzinową 10 Euro brutto
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w tytule na adres: praca.katowice@gigroup.com.pl

Nowe oferty pracy Gi Group Sp z o.o.

Poleć znajomemu
Opublikowano 10-05-2012
Wyświetlono: 1922 razy