pełny etat

Pracownik robót wykończeniowych

pracodawca D&D Sp.z o.o. / Praca Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje
dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik robót wykończeniowych (malarz, szpachlarz, monter płyt g-k)

Miejsce pracy- całe Niemcy
Rozpoczęcie pracy- od zaraz

Opis stanowiska:
- Prace wykończeniowe
Wymagania:
- Mile widziana znajomość j. niemieckiego
- Własna działalność gospodarcza (polska firma + zaświadczenie ZUS A1
lub niemiecka firma Gewerbe)
- Doświadczenie w pracy na budowach
- Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
- Chęci do pracy, siła fizyczna i wytrwałość
Oferujemy:
- Stawka godzinowa netto: 10 euro
- Pomoc w założeniu niemieckiej działalności gospodarczej (bardzo niskie
opłaty prowadzenia firmy)
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Tygodniowe rozliczenia
- Możliwość długoterminowej współpracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
ptakowice@danddpersonal.pl
32/4151501
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pracownik budowlany".
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz.
U. nr 133 poz. 883).

Nowe oferty pracy D&D Sp.z o.o.

Poleć znajomemu
Opublikowano 25-08-2017
Wyświetlono: 52 razy