pełny etat

Pracownik biurowy

pracodawca Clar System S.A. Praca (Polska)

Clar System S.A. (www.clarsystem.pl) poszukuje Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań
nr ref.: (PB/CS/2017)

Główne obowiązki na stanowisku:
• obsługa kadrowa pracowników zatrudnionych w Makroregionie
• prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami
• archiwizacja i dystrybucja dokumentów Makroregionu Wielkopolskiego
• udzielanie bieżących informacji klientom kontraktującym się z firmą

Wymagania:
• wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
• doświadczenie w pracy w dziale kadr
• umiejętność obsługi komputera
• wysokie umiejętności interpersonalne
• umiejętność pracy pod presją czasu

DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.

Nowe oferty pracy Clar System S.A.

Poleć znajomemu
Opublikowano 04-10-2017
Wyświetlono: 949 razy