pełny etat

Elektryk budowlany, elektromonter

pracodawca D&D Sp.z o.o. / Praca Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp. z o. o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:
Obowiązki:
montaż instalacji elektrycznych;
układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;
Wymagania:
kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
wykształcenie kierunkowe;
uprawnienia SEP;
wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie rozumienia polecen na budowie
prawo jazdy kategorii B (wlasne auto,wymog konieczny)
Oferujemy:

• Premia dla nowych pracowników w wysokości 500€ po przepracowanych 6 miesiącach.
• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
• Wynagrodzenie brutto:od 11,80 brutto/h do 12,50 brutto/h (w zaleznosci od znajomosci jezyka niemieckiego)
• Dieta netto 2euro za każdą przepracowaną godzinę (od 320 do 400 euro netto miesięcznie)
• 44 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
ptakowice@danddpersonal.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie:Elektryk
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Nowe oferty pracy D&D Sp.z o.o.

Poleć znajomemu
Opublikowano 16-10-2017
Wyświetlono: 804 razy