pełny etat

Technik obiektu

pracodawca Clar System S.A. / Praca Poznań

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) w związku z dynamicznym rozwojem – poszukuje
Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
(TO/CS/2017)

Główne zadania na stanowisku:
― bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy instalacji i urządzeń budynkowych
― monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
― drobne prace budowlane
― usuwanie awarii
― współpraca z serwisami zewnętrznymi
― raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej

Wymagania:
― doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości
― świadectwo kwalifikacyjne SEP E i D grupy 1 do 1 kV mile widziane grupy 2 i 3
― wykształcenie techniczne – zawodowe lub średnie, preferowane elektryczne
― znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych
― obsługa komputera (MS Office)
― odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
― umowę o pracę
― pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
― przyjazną atmosferę pracy
― pracę w nowoczesnym środowisku technicznym
― niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
p.przewozniczek@clarsystem.pl
Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)

Nowe oferty pracy Clar System S.A.

Poleć znajomemu
Opublikowano 19-10-2017
Wyświetlono: 956 razy