pełny etat

Specjalista ds. ofertowania

pracodawca Clar System S.A. / Praca Poznań

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.
Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu Ofertowania – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA
nr ref. SO/CS/2018
miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:
• przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
• opiniowanie otrzymanych specyfikacji
• zamawianie wymaganych wadiów do ofert przetargowych
• współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i Dyrektorami Makroregionów w zakresie
przygotowywanych ofert handlowych i przetargowych
• zarządzanie bazą danych klientów, archiwizacja ofert i kalkulacji
• sprawdzanie poprawności kalkulacji pod względem ich zgodności z założeniami kosztowymi i wymaganiami SIWZ

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
• samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy
• wysokie zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
• umiejętność pracy w warunkach stresu
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera – weryfikowana w procesie
rekrutacji

Do aplikowania zachęcamy także osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
• umowę o pracę
• samodzielne stanowisko w renomowanej firmie

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.

Nowe oferty pracy Clar System S.A.

Poleć znajomemu
Opublikowano 17-01-2018
Wyświetlono: 816 razy