pełny etat

Koordynator ds wdrożeń w Higienie Szpitalnej

pracodawca Clar System S.A. / Praca Poznań

Clar System zatrudni Kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. WDROŻEŃ W HIGIENIE SZPITALNEJ
nr ref. KWHG/CS/2018
miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:
• realizacja procesu wdrażania kontraktów w Higienie Szpitalnej
• sporządzanie dokumentacji technologicznej
• kontakt z Klientem
• prowadzenie szkoleń z zakresu technologii sprzątania, higieny szpitalnej

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie, mile widziane medyczne
• dyspozycyjność
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
• zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
• obsługa komputera
• prawo jazdy kat. B
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Do aplikowania zachęcamy także osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do osiąganych wyników
• szkolenia i możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych
• samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.

Nowe oferty pracy Clar System S.A.

Poleć znajomemu
Opublikowano 08-02-2018
Wyświetlono: 46 razy