pełny etat

Analityk / Architekt IT

pracodawca Cyclad Praca (Polska)

Aktualnie dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, zajmującego się importem i dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli, skuterów oraz ATV poszukujemy pracowników na stanowisko Architekta IT do pracy w Bieruniu.

Opis stanowiska:
• Przeprowadzanie analizy biznesowej i systemowej systemów informatycznych
• Opracowanie projektów aplikacji i ich modyfikacji
• Dokumentacja architektury biznesowej i systemowej
• Współpraca z kluczowymi użytkownikami jednostek organizacyjnych
• Współpraca z partnerami zewnętrznymi

Wymagania:
• Co najmniej trzyletnie doświadczenie w zakresie projektowania i analizowania dużych systemów informatycznych
• Wykształcenie wyższe lub techniczne
• Znajomość technik modelowania ArchiMate, UML, BPMN
• Znajomość zagadnień SOA

Mile widziane:
• Znajomość Microsoft Dynamics AX 2009

Oferujemy:
• Udział w projekcie integracyjnym dla branży Automotive
• Pracę w dynamicznie rozwijające się firmie
• Możliwość pracy zdalnej
• Dowolną formę współpracy
• Przyjazne, sprzyjające rozwojowi środowisko pracy
• Profesjonalne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl, nr. ref.: CC18/ARCHITEKTIT/PRACUJINFO/195

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Nowe oferty pracy Cyclad

Poleć znajomemu
Opublikowano 05-03-2018
Wyświetlono: 139 razy