pełny etat

Masarz/wędliniarz- produkcja kiełbasy

pracodawca D&D Sp.z o.o. / Praca Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: Masarz/ wędliniarz (produkcja kiełbasy)
Miejsce pracy- Möckmühl, Niemcy
Opis stanowiska:
- obsługa maszyn do mielenia mięsa
- obsługa nadziewarki
- wypełnianie jelita kiełbasy farszem
- temp. 0-3 stopni °C
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech, pełne świadczenia socjalne
- płatny urlop wypoczynkowy
- zakwaterowanie płatne zapewnione
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze świadectwami na adres: ptakowice@danddpersonal.pl
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Produkcja kiełbas, Möckmühl".
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Nowe oferty pracy D&D Sp.z o.o.

Poleć znajomemu
Opublikowano 09-03-2018
Wyświetlono: 450 razy