pełny etat

Programista PHP

pracodawca Cyclad Praca (Polska)

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach IT, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.
Opis stanowiska:
• Tworzenie projektów internetowych w oparciu Zend Framework
• Współpraca z działem graficznym, testów i zespołem projektowym
• Programowanie logiki biznesowej serwisów oraz projektowanie bazy danych

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość PHP 5
• Dobra znajomość XHTML i JavaScript
• Znajomość bazy danych MySQL lub PostgreSQL
• Umiejętność programowania obiektowego
• Znajomość wzorców projektowych i Zend Framework
• Znajomość systemów SVN, Mantis, Redmine
• Terminowość, solidność, dokładność
• Własna inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
• Możliwość poznania nowoczesnych technologii
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę
• Pakiet Multisport
• Wsparcie doświadczonego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl, nr. ref. CC18/PROGRAMISTAPHP/PRACUJINFO/199

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Nowe oferty pracy Cyclad

Poleć znajomemu
Opublikowano 16-03-2018
Wyświetlono: 127 razy