pełny etat

Global CSC Manager

pracodawca Cyclad Polska / Praca Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w rozwoju oprogramowania dla branży legal technology, poszukujemy osoby na stanowisko Global CSC Manager, która dołączy do zespołu profesjonalistów pracujących w Poznaniu.

Opis stanowiska:
Główne zadana na tym stanowisku pracy:

• Odpowiedzialność za bieżące zadania Customer Service Center,
• Definiowanie i wdrażanie globalnych oraz lokalnych procesów Service Desk (opartych na ITIL),
• Odpowiedzialność za koordynację współpracy między lokalnymi Service Desks,
• Współpraca z lokalnymi i globalnymi Service Delivery oraz Service Infrastructure,
• Współodpowiedzialność za satysfakcję klienta.

Wymagania stawiane Kandydatom:
• Wykształcenie wyższe - Informatyka bądź pokrewne,
• Certyfikat ITIL - V1/V2,
• Około 5 lat doświadczenia w branży IT,
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
• Silne umiejętności przywódcze,
• Doświadczenie we współpracy międzynarodowej,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy:
• Udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT,
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu,
• Pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
• Codzienny kontakt z językiem angielskim w pracy,
• Ubezpieczenie medyczne.

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy przesłać CV w języku angielskim na adres hrm@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym: CC12/SCSM/POZ/10625.

Nowe oferty pracy Cyclad Polska

Poleć znajomemu
Opublikowano 17-09-2012
Wyświetlono: 1003 razy