pełny etat

Specjalista rozliczania czas jazdy kierowców

pracodawca TachoEterno / Praca Łódź

Eterno Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Opis stanowiska pracy

- rozliczanie czasu pracy kierowców - Rozporządzenie WE 561/2006 i Umowa AETER,
- obsługa programu komputerowego do rozliczania kierowców "TachoScan"
system 4Trans,
- zczytywanie danych z kart kierowców, z tachografów, skanowanie wykresówek kierowców,
- ewidencjonowanie i uzupełnianie bazy danych,
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami,
Wymagania
• min. 1-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• dobra znajomość Rozporządzenia 561/2006 i Umowy AETER i Ustawy o transporcie drogowym
• wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
• sprawne posługiwanie się MS Office
• prawo jazdy kat. B
• dobra orientacja w przepisach prawnych (transport krajowy, transport międzynarodowy), znajomość rynku transportowego
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Poleć znajomemu
Opublikowano 10-10-2012
Wyświetlono: 922 razy