pełny etat

Pracownik Biurowy

pracodawca Usługi Biurowe Beata Rytter Praca (Polska)

USŁUGI BIUROWE RYTTER BEATA poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie

-znajomość programów Subiekt i Excel

-umiejętność obsługi komputera

-znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

-prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

-obsługa programów: Subiekt, Car-Fox, Hilti, Excel

-ewidencja, nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

-sporządzanie zestawień faktur zakupowych i sprzedażowych celem ich rozliczenia

-nadzór nad zużyciem paliwa przez maszyny, sprzęt, samochody osobowe

-rozliczanie podwykonawców

-prowadzenie rejestru ubezpieczeń

Warunki zatrudnienia:

-umowa na okres próbny

-system pracy jednozmianowy

-wynagrodzenie miesięczne od 2300,00 zł brutto- do uzgodnienia

Poleć znajomemu
Opublikowano 25-07-2018
Wyświetlono: 167 razy