pełny etat

Technik obiektu

pracodawca Clar System S.A. / Praca Poznań

Clar System poszukuje Kandydatów na stanowisko:

TECHNIK OBIEKTU
nr ref.: TO/CS/18
miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na stanowisku:
― bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy instalacji i urządzeń budynkowych
― monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
― drobne prace budowlane
― usuwanie awarii
― współpraca z serwisami zewnętrznymi
― raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej

Wymagania:
― doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości
― świadectwo kwalifikacyjne SEP E i D grupy 1 do 20kV mile widziane grupy 2 i 3
― uprawnienia do obsługi podestów ruchomych
― wykształcenie techniczne – zawodowe lub średnie, preferowane elektryczne
― znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych
― obsługa komputera (MS Office)
― odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
― umowę o pracę
― pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
― przyjazną atmosferę pracy
― pracę w nowoczesnym środowisku technicznym
― niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
m.przyborska@clarsystem.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Nowe oferty pracy Clar System S.A.

Poleć znajomemu
Opublikowano 10-09-2018
Wyświetlono: 79 razy