pełny etat

Kontroler jakości - praca na magazynie bez d

pracodawca LSJ HR Group / Praca Szczecin

Szanowni Państwo, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kontroler jakości - praca na magazynie bez doświadczenia
Miejsce pracy: Stobno lub Przecław
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie na start 15 zł brutto/h + premia 300 zł brutto
- Twoje wynagrodzenie wzrośnie wraz ze stażem pracy
- Premię roczną jubileuszową
- Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dla osób chętnych - dodatkowo odpłatnych
- Świeże owoce dla pracowników
- Imprezy pracownicze
- Bezpłatny transport na obie zmiany

Wymagania:
- Chęć do współpracy długoterminowej
- Podstawowa obsługa komputera
- Zaangażowania

Obowiązki:
- Proste prace polegające na kontroli jakości produktów
- Wspomaganie procesu transportu wewnętrznego

Zainteresowany/ a? APLIKUJ otwierając link https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kontroler-jakosci-praca-na-magazynie-bez-doswiadczenia/5225-3254-25-prc-2626.html.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 789 279 733 lub napisz na ebardadyn@lsj.pl.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

LSJ HR Group, nr licencji: 13331
Aleja Niepodległości 22 (7 piętro), 70-412 Szczecin
www.lsj.pl

Nowe oferty pracy LSJ HR Group

Poleć znajomemu
Opublikowano 13-09-2018
Wyświetlono: 151 razy