1

zgłoszenie

pełny etat

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

pracodawca Le Pukka Concept Store / Praca Warszawa

Le Pukka Concept Store to salon na Warszawskim Powiślu, skierowany do miłośników dobrego designu, ceniących sobie oryginalność.

Le Pukka Concept Store to nie tylko meble i dodatki, to miejsce, do którego Klienci przychodzą po poradę, szukają inspiracji, zapoznają się z nowymi trendami przy filiżance kawy.

W związku z szybkim rozwojem firmy, Le Pukka Concept Store poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ORAZ OBSŁUGI KLIENTA.

Główne zadania na tym stanowisku to:
• Aktualizowanie platformy internetowej www.lepukka.pl
• Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie urządzania wnętrz
• Obsługa klienta w zgodzie ze standardami firmy
• Współpraca z architektami
• Dbanie o wygląd i wystrój salonu

Nasze oczekiwania:
• Zainteresowanie designem / architekturą / projektowaniem wnętrz
• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
• Umiejętność dobrej organizacji pracy
• Wysoka kultura osobista
• Dobra obsługa komputera
• Mile widziane wykształcenie w dziedzinie architektury Wnętrz

Co oferujemy?
• Pracę w miłej atmosferze, wśród młodych i życzliwych ludzi.
• Rozwój w dziedzinie urządzania Wnętrz.
• Stałe wynagrodzenie z możliwością systemu premiowego

Jeśli interesujesz się modą, sztuką i designem oraz szukasz pracy kreatywnej, która pozwoli Ci na kontakt z ciekawymi ludźmi dołącz do nas i wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@lepukka.pl

PRACA OD STYCZNIA :-)

Le Pukka Concept Store
Ul. Solec 58/60, 00-382 Warszawa
www.lepukka.pl

Nowe oferty pracy Le Pukka Concept Store

Poleć znajomemu
Opublikowano 13-12-2012
Wyświetlono: 929 razy