pełny etat

Pracownik biurowy

pracodawca Clar System S.A. / Praca Poznań

Clar System poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY
miejsce pracy: Poznań
nr ref.: (PB/CS/2019)

Główne obowiązki na stanowisku:
• prowadzenie katalogu umów na świadczenie usług medycznych
• poszukiwanie nowych placówek świadczących usługi medyczne
• zawieranie umów na świadczenie usług medycznych
• aneksowanie umów na świadczenie usług medycznych
• prowadzenie korespondencji oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z placówkami medycznymi

Wymagania:
• wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
• znajomość obsługi komputera
• wysokie zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
• umiejętność pracy w zespole

DO SKŁADANIA APLIKACJI ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY Z AKTUALNYM ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Nowe oferty pracy Clar System S.A.

Poleć znajomemu
Opublikowano 03-01-2019
Wyświetlono: 43 razy