pełny etat

.NET Developer

pracodawca Cyclad / Praca Warszawa

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.
Aktualnie dla naszego klienta, globalnego lidera rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej, poszukujemy osób na stanowisko .NET Developer do pracy w Warszawie. Firma ta zajmuje się tworzeniem oprogramowania do obsługi i rezerwacji podróży drogą online, a jej produkty wspierają ponad 600 agencji turystycznych na terenie Europy.

Opis stanowiska:
- Projektowanie i dostosowywanie rozwiązań online dla branży turystycznej
- Programowanie i implementacja logiki biznesowej
- Tworzenie nowych rozwiązań zintegrowanych ze środowiskiem operacyjnym klienta
- Wsparcie konsultanckie związane z wdrażaniem i wprowadzaniem nowych rozwiązań
- Tworzenie stosownej dokumentacji technicznej
- Współpraca w ramach zespołu w środowisku międzynarodowym

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Biegłość w tworzeniu aplikacji w środowisku MS.NET
- Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami: VB.NET, WebServices, JavaScript, CSS
- Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
- Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
- Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach
- Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
- Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy przesłać CV w języku angielskim lub polskim na adres hrm@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym: CC13/.NET/WAW/PRACUJ.INFO/12317

Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Nowe oferty pracy Cyclad

Poleć znajomemu
Opublikowano 21-02-2013
Wyświetlono: 995 razy