pełny etat

Sprzedawca w Salonie Meblowym

pracodawca Vera Italia ul. Zakopiańska 56 / Praca Kraków

Opis stanowiska pracy

- aktywne działanie w zakresie sprzedaży,
- interaktywna obsługa klienta (e-mail, telefon, sprzedaż bezpośrednia w salonie),
- obsługa dokumentów sprzedażowych i magazynowych
- nadzór nad realizacją zamówień,
- aranżacja salonu,
- dbanie o wizerunek firmy i salonu
- dbanie o czystość salonu
- budowanie relacji z nowymi klientami

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomość branży,
- podstawowa wiedza na temat aranżacji wyposażenia wnętrz,
- zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientami,
- nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
- umiejętność budowania dobrych relacji z klientem,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- sumienność i odpowiedzialność,
- samodzielność oraz konsekwencja w działaniu,
- kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
- szkolenia (techniki sprzedaży, umiejętności interpersonalne, IT)
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji- CV ze zdjęciem.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

Poleć znajomemu
Opublikowano 04-03-2013
Wyświetlono: 1303 razy