8

pełny etat

Doradca Klienta-Bank BPH

pracodawca Michał Pawlicki / Praca Łódź

Partner Banku BPH

w związku z planami rozwojowymi

poszukuje do placówki działającej na terenie Łodzi

kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:
Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych skierowanych do Klienta Indywidualnego
Wsparcie Klienta związane z dopasowaniem oferty produktowej Banku do potrzeb Klienta
Obsługa gotówkowa i bezgotówkowa Klienta
Realizacja planu sprzedażowego
Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta
Umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem
Wytrwałość, skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
Gotowość do pracy zespołowej
Dodatkowym atutem będzie znajomość produktów i regulacji bankowych oraz doświadczenie w pracy z gotówką
Oferujemy:
Umowę o pracę oraz stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
Profesjonalne, bezpłatne szkolenia związane ze sprzedażą i produktami bankowymi
Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na wspólne realizowanie zadań
Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży

Poleć znajomemu
Opublikowano 22-09-2010
Wyświetlono: 2447 razy