zgłoszeń

zlecenie

Agent nieruchomości

pracodawca Norbert Nakoneczny / Praca Kraków

NowodworskiEstates
Nieruchomości to nasza pasja. Zatrudniamy coraz więcej zdolnych osób i inwestujemy w nowe technologie. Każdego dnia rozwijamy się dzięki Tobie i dla Ciebie. Każdy klient to dla nas nowy rozdział. Zawsze dokładnie poznajemy jego oczekiwania, ponieważ chcemy żeby nieruchomość, którą wybierze pasowała do jego charakteru i stylu życia.
Jesteśmy prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się agencją nieruchomości w Krakowie. Liczba klientów zadowolonych z naszych usług ciągle rośnie, ponieważ lubimy, kiedy nasi Klienci mieszkają lepiej. Dlatego każdego dnia realizujemy coraz więcej coraz ciekawszych transakcji. Zajmujemy się głównie wynajmem mieszkań z segmentu średniego i premium. Jednak współpracujemy także z developerami oraz z właścicielami mieszkań z rynku wtórnego stale poszerzając bazę nieruchomości na sprzedaż.
W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, oferujemy także dodatkowe usługi: home staging, wynajem dla firm + zarządzanie, doradztwo finansowe, przeprowadzki oraz sprzątanie.

Agent Nieruchomości
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: RQ/01/2013
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Opis stanowiska:
Jesteśmy prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się agencją nieruchomości w Krakowie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Agent Nieruchomości z szybką możliwością awansu na Menedżera ds. Rozwoju
Powiedzmy to wprost – szukamy kogoś, kto lubi zarabiać duże pieniądze i chce szybko awansować. Dostajesz od nas know how, komplet narzędzi i wsparcie merytoryczne, które umożliwią Ci znalezienie naprawdę dobrych transakcji. Jeśli potrafisz rozmawiać z ludźmi, umiesz być partnerem dla Klienta i chcesz osiągnąć sukces w firmie z ogromnymi ambicjami – będziesz z nami.

Co będziesz robić:
profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań wysokiej klasy sprzętem specjalistycznym
obsługiwać nieruchomości z segmentu średniego oraz premium
przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości
negocjować umowy
uczestniczyć w procesie planowania i prowadzenia rozwoju firmy
utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami
obsługiwać klientów, poznawać ich potrzeby i oczekiwania względem nieruchomości
oferować inne komplementarne usługi np. home staging
Bardzo chętnie przyjmiemy do naszego teamu studentów.

Od Ciebie oczekujemy:
kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy
chęci osiągnięcia sukcesu
umiejętności pracy z zespołem
doświadczenia w sprzedaży i w samodzielnie prowadzonej obsłudze Klienta
sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób
umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności działania
odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty
sprawnej obsługi pakietu Office

Oferujemy:
pracę w agencji nieruchomości o już stabilnej, ale ciągle rosnącej pozycji rynkowej
udział w ciekawych szkoleniach merytorycznych i sprzedażowych
rozwój zawodowy
możliwość szybkiego awansu
możliwość rozwoju sieci biur
wysokie zarobki
jasny i korzystny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy
samodzielność i realizację wyzwań
biuro w prestiżowym budynku Kapelanka 6A
Pamiętaj: nasz sukces zależy od Twojego sukcesu.

Jeśli poczułeś, że to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole – wyślij do nas CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres biuro (at) nowodworskiestates.pl lub klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Nowe oferty pracy Norbert Nakoneczny

Poleć znajomemu
Opublikowano 22-07-2013
Wyświetlono: 1569 razy